Loty z Warszawa do Katania od 159.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
398
14
15
16
238
17
18
199
19
20
231
21
22
23
251
24
25
215
26
27
379
28
29
30
306
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
408
14
15
16
353
17
18
307
19
20
324
21
22
23
409
24
25
412
26
27
475
28
29
30
337
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Słoneczna Katania położona na wschodnim wybrzeżu Sycylii u podnóża Etny przyciąga rzesze turystów z całego Świata. Bezpośrednie loty z Warszawy do Katanii w sezonie letnim 2019 oferują tanie linie Wizzair. Połączenia z warszawskiego Okęcia odbywają się trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wylot z warszawskiego Okęcia w każdą sobotę o godz 07:15, planowany przylot na Sycylię o godzinie 10:05, pozostałe dni o godz 07:05-09:45. Loty z Katanii do Warszawy również 3 razy w tygodniu, we wtorki o godz 10:35-13:30, czwartki o godz 10:25-13:10 oraz soboty o godz 10:45-13:30. Sprzedaż biletów lotniczych do Katanii online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Katania

Warszawa Katania od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 159.00 zł
Katowice Katania od 2022-08-02 do 2022-10-28 Wizz Air 149.00 zł
Kraków Katania od 2022-08-02 do 2022-10-25 Wizz Air 149.00 zł
Kraków Katania od 2022-08-01 do 2022-10-25 Ryanair 199.00 zł
Katowice Katania od 2022-08-01 do 2022-10-23 Ryanair 99.00 zł
Warszawa Katania od 2022-08-01 do 2022-10-24 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Włochy

2022-08-09 - 2022-11-05 99.00
2022-08-06 - 2022-11-02 59.00
2022-08-01 - 2022-10-20 78.00
2022-08-01 - 2022-10-28 122.00
2022-08-02 - 2022-10-20 159.00
2022-08-02 - 2022-10-25 269.00
2022-08-02 - 2022-10-28 169.00
2022-08-02 - 2022-10-28 149.00
2022-08-02 - 2022-10-28 149.00
2022-08-01 - 2022-10-21 99.00
2022-08-02 - 2022-10-28 109.00
2022-08-01 - 2022-10-28 98.00
2022-08-01 - 2022-10-20 159.00
2022-08-01 - 2022-10-20 98.00
2022-08-01 - 2022-10-25 78.00
2022-08-01 - 2022-10-25 78.00
2022-08-02 - 2022-10-25 99.00
2022-08-02 - 2022-10-21 139.00
2022-08-01 - 2022-10-23 199.00
2022-08-01 - 2022-10-24 199.00
2022-08-02 - 2022-10-23 149.00

Informacje o lotach Warszawa - Katania.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-11 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Katania (CTA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2022-10-25 01:45 Warszawa (WMI)
2022-10-25 04:30 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5440
2022-10-25 13:45 Warszawa (WMI)
2022-10-25 16:30 Katania (CTA)

Podróż do

Katania

2022-10-31 18:45 Katania (CTA)
2022-10-31 22:30 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1973
2022-10-31 18:45 Katania (CTA)
2022-10-31 21:30 Warszawa (WMI)
Cena 373 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2022-10-25 01:45 Warszawa (WMI)
2022-10-25 04:30 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5440
2022-10-25 13:45 Warszawa (WMI)
2022-10-25 16:30 Katania (CTA)

Podróż do

Katania

2022-11-04 09:20 Katania (CTA)
2022-11-04 13:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1973
2022-11-04 09:20 Katania (CTA)
2022-11-04 12:05 Warszawa (WMI)
Cena 408 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2022-10-25 07:20 Warszawa (WAW)
2022-10-25 10:05 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61453
2022-10-25 07:20 Warszawa (WAW)
2022-10-25 10:05 Katania (CTA)

Podróż do

Katania

2022-10-31 18:45 Katania (CTA)
2022-10-31 22:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1973
2022-10-31 18:45 Katania (CTA)
2022-10-31 21:30 Warszawa (WMI)
Cena 412 zł
Lot 4

Podróż z

Katania

2022-10-27 03:15 Katania (CTA)
2022-10-27 06:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5441
2022-10-27 15:15 Katania (CTA)
2022-10-27 18:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-11-04 06:10 Warszawa (WMI)
2022-11-04 09:55 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1970
2022-11-04 06:10 Warszawa (WMI)
2022-11-04 08:55 Katania (CTA)
Cena 356 zł
Lot 5

Podróż z

Katania

2022-10-27 03:15 Katania (CTA)
2022-10-27 06:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5441
2022-10-27 15:15 Katania (CTA)
2022-10-27 18:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-31 15:35 Warszawa (WMI)
2022-10-31 19:20 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1970
2022-10-31 15:35 Warszawa (WMI)
2022-10-31 18:20 Katania (CTA)
Cena 374 zł
Lot 6

Podróż z

Katania

2022-10-22 10:45 Katania (CTA)
2022-10-22 01:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61454
2022-10-22 10:45 Katania (CTA)
2022-10-22 13:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-04 06:10 Warszawa (WAW)
2022-11-04 09:55 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1970
2022-11-04 06:10 Warszawa (WMI)
2022-11-04 08:55 Katania (CTA)
Cena 400 zł
Lot 7

Podróż z

Katania

2022-10-27 03:15 Katania (CTA)
2022-10-27 06:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5441
2022-10-27 15:15 Katania (CTA)
2022-10-27 18:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-29 07:15 Warszawa (WMI)
2022-10-29 11:00 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5440
2022-10-29 07:15 Warszawa (WMI)
2022-10-29 10:00 Katania (CTA)
Cena 402 zł
Lot 8

Podróż z

Katania

2022-10-22 10:45 Katania (CTA)
2022-10-22 01:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61454
2022-10-22 10:45 Katania (CTA)
2022-10-22 13:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-31 15:35 Warszawa (WAW)
2022-10-31 19:20 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1970
2022-10-31 15:35 Warszawa (WMI)
2022-10-31 18:20 Katania (CTA)
Cena 419 zł
Lot 9

Podróż z

Katania

2022-10-22 10:25 Katania (CTA)
2022-10-22 01:10 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5441
2022-10-22 10:25 Katania (CTA)
2022-10-22 13:10 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-11-04 06:10 Warszawa (WMI)
2022-11-04 09:55 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1970
2022-11-04 06:10 Warszawa (WMI)
2022-11-04 08:55 Katania (CTA)
Cena 426 zł
Lot 10

Podróż z

Katania

2022-10-25 05:00 Katania (CTA)
2022-10-25 07:45 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5441
2022-10-25 17:00 Katania (CTA)
2022-10-25 19:45 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-11-04 06:10 Warszawa (WMI)
2022-11-04 09:55 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1970
2022-11-04 06:10 Warszawa (WMI)
2022-11-04 08:55 Katania (CTA)
Cena 444 zł
Lot 11

Podróż z

Katania

2022-10-22 10:25 Katania (CTA)
2022-10-22 01:10 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5441
2022-10-22 10:25 Katania (CTA)
2022-10-22 13:10 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-31 15:35 Warszawa (WMI)
2022-10-31 19:20 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1970
2022-10-31 15:35 Warszawa (WMI)
2022-10-31 18:20 Katania (CTA)
Cena 444 zł
Lot 12

Podróż z

Katania

2022-10-22 10:45 Katania (CTA)
2022-10-22 01:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61454
2022-10-22 10:45 Katania (CTA)
2022-10-22 13:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-29 07:15 Warszawa (WAW)
2022-10-29 11:00 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5440
2022-10-29 07:15 Warszawa (WMI)
2022-10-29 10:00 Katania (CTA)
Cena 446 zł
Lot 13

Podróż z

Katania

2022-10-25 05:00 Katania (CTA)
2022-10-25 07:45 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5441
2022-10-25 17:00 Katania (CTA)
2022-10-25 19:45 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-31 15:35 Warszawa (WMI)
2022-10-31 19:20 Katania (CTA)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1970
2022-10-31 15:35 Warszawa (WMI)
2022-10-31 18:20 Katania (CTA)
Cena 463 zł

Komentarze i oceny

4.75 / 5

4 opini
  • Myślę że to może być bardzo fajne połączenie na wakacje, nawet nie wiedziałem że są takie loty, wylot/przylot w soboty więc akurat na tydzień można skoczyć

    Myślę że to może być bardzo fajne połączenie na wakacje, nawet nie wiedziałem że są takie loty, wylot/przylot w soboty więc akurat na tydzień można skoczyć
  • Jeśli chodzi o bezpośrednie loty do Katanii to jest bardzo mało wybór więc fajne że na tanich liniach jest taka opcja, bilety i tak są drogie no ale na ten kierunek to normalne

    Jeśli chodzi o bezpośrednie loty do Katanii to jest bardzo mało wybór więc fajne że na tanich liniach jest taka opcja, bilety i tak są drogie no ale na ten kierunek to normalne
  • Sycylia warta swojej ceny i można tam wypocząć w otoczeniu oliwnych gajów, pięknych plaż i pysznych serów. Pakujcie się.

    Sycylia warta swojej ceny i można tam wypocząć w otoczeniu oliwnych gajów, pięknych plaż i pysznych serów. Pakujcie się.
  • Sycylia nie należy do tanich kierunków.

    Sycylia nie należy do tanich kierunków.