Loty z Warszawa do Mediolan od 96.00zł

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
156
22
111
23
146
24
81
25
136
26
111
27
64
28
139
29
64
30
64
31
112

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
556
22
466
23
386
24
478
25
386
26
466
27
426
28
516
29
466
30
466
31
466
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Mediolan Bergamo to międzynarodowy port lotniczy, trzeci pod względem wielkości obsługujący region Mediolanu, położony w odległości 50 km od centrum Mediolanu, lotnisko współpracuje głównie z tanimi liniami lotniczymi. Bezpośrednie połączenie z warszawskiego lotniska Okęcie oferują linie Wizzair, wyloty odbywają się w sezonie wiosna – lato 2017 pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środa, czwartki, piątki i niedziele. Wylot z Warszawy o godz 06:10, lądowanie w Mediolanie o godz 08:15. Loty relacji odwrotnej z Mediolanu do Warszawy o godz 08:50 – 10:50 pięć razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele). Rezerwacja tanich lotów online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Mediolan

Warszawa Mediolan od 2019-07-12 do 2019-11-07 Ryanair 99.00 zł
Poznań Mediolan od 2019-07-02 do 2019-10-23 Wizz Air 159.00 zł
Gdańsk Mediolan od 2019-07-04 do 2019-10-27 Ryanair 65.00 zł
Kraków Mediolan od 2019-07-02 do 2019-10-30 Ryanair 64.00 zł
Gdańsk Mediolan od 2019-07-02 do 2019-10-25 Wizz Air 76.00 zł
Katowice Mediolan od 2019-07-04 do 2019-10-25 Wizz Air 76.00 zł
Warszawa Mediolan od 2019-07-04 do 2019-10-23 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Mediolan od 2019-07-04 do 2019-10-25 Ryanair 64.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Włochy

2019-07-12 - 2019-11-07 99.00
2019-07-09 - 2019-11-04 59.00
2019-07-04 - 2019-10-29 94.00
2019-07-04 - 2019-10-30 159.00
2019-07-04 - 2019-10-25 126.00
2019-07-04 - 2019-10-23 206.00
2019-07-02 - 2019-10-30 246.00
2019-07-02 - 2019-10-30 179.00
2019-07-02 - 2019-10-30 126.00
2019-07-02 - 2019-10-28 99.00
2019-07-04 - 2019-10-24 109.00
2019-07-02 - 2019-10-30 102.00
2019-07-04 - 2019-10-25 159.00
2019-07-04 - 2019-10-25 111.00
2019-07-04 - 2019-10-23 77.00
2019-07-04 - 2019-10-23 132.00
2019-07-04 - 2019-10-23 96.00
2019-07-04 - 2019-10-28 96.00

Informacje o lotach Warszawa - Mediolan.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-20 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Mediolan (MIL).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2019-10-07 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-07 09:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-07 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-07 09:20 Mediolan (BGY)

Podróż do

Mediolan

2019-10-15 22:15 Mediolan (BGY)
2019-10-16 01:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3898
2019-10-15 22:15 Mediolan (BGY)
2019-10-16 00:15 Warszawa (WMI)
Cena 145 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2019-10-07 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-07 09:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-07 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-07 09:20 Mediolan (BGY)

Podróż do

Mediolan

2019-10-17 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-17 12:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61432
2019-10-17 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-17 11:55 Warszawa (WAW)
Cena 145 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2019-10-07 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-07 09:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-07 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-07 09:20 Mediolan (BGY)

Podróż do

Mediolan

2019-10-16 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-16 12:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61432
2019-10-16 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-16 11:55 Warszawa (WAW)
Cena 157 zł
Lot 4

Podróż z

Mediolan

2019-10-10 10:15 Mediolan (BGY)
2019-10-11 12:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3898
2019-10-10 22:15 Mediolan (BGY)
2019-10-11 00:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-13 07:15 Warszawa (WMI)
2019-10-13 10:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-13 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-13 09:20 Mediolan (BGY)
Cena 145 zł
Lot 5

Podróż z

Mediolan

2019-10-10 10:15 Mediolan (BGY)
2019-10-11 12:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3898
2019-10-10 22:15 Mediolan (BGY)
2019-10-11 00:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 07:15 Warszawa (WMI)
2019-10-16 10:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-16 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-16 09:20 Mediolan (BGY)
Cena 145 zł
Lot 6

Podróż z

Mediolan

2019-10-09 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-09 11:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61432
2019-10-09 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-09 11:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-16 10:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-16 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-16 09:20 Mediolan (BGY)
Cena 145 zł
Lot 7

Podróż z

Mediolan

2019-10-08 10:15 Mediolan (BGY)
2019-10-09 12:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3898
2019-10-08 22:15 Mediolan (BGY)
2019-10-09 00:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-13 07:15 Warszawa (WMI)
2019-10-13 10:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-13 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-13 09:20 Mediolan (BGY)
Cena 145 zł
Lot 8

Podróż z

Mediolan

2019-10-10 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-10 11:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61432
2019-10-10 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-10 11:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-10-13 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-13 10:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-13 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-13 09:20 Mediolan (BGY)
Cena 145 zł
Lot 9

Podróż z

Mediolan

2019-10-09 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-09 11:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61432
2019-10-09 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-09 11:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-10-13 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-13 10:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-13 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-13 09:20 Mediolan (BGY)
Cena 145 zł
Lot 10

Podróż z

Mediolan

2019-10-08 10:15 Mediolan (BGY)
2019-10-09 12:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3898
2019-10-08 22:15 Mediolan (BGY)
2019-10-09 00:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 07:15 Warszawa (WMI)
2019-10-16 10:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-16 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-16 09:20 Mediolan (BGY)
Cena 145 zł
Lot 11

Podróż z

Mediolan

2019-10-10 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-10 11:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61432
2019-10-10 09:55 Mediolan (BGY)
2019-10-10 11:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-16 10:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61431
2019-10-16 07:15 Warszawa (WAW)
2019-10-16 09:20 Mediolan (BGY)
Cena 145 zł
Lot 12

Podróż z

Mediolan

2019-10-10 10:15 Mediolan (BGY)
2019-10-11 12:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3898
2019-10-10 22:15 Mediolan (BGY)
2019-10-11 00:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 19:45 Warszawa (WMI)
2019-10-16 22:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3899
2019-10-16 19:45 Warszawa (WMI)
2019-10-16 21:50 Mediolan (BGY)
Cena 151 zł
Lot 13

Podróż z

Mediolan

2019-10-08 10:15 Mediolan (BGY)
2019-10-09 12:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3898
2019-10-08 22:15 Mediolan (BGY)
2019-10-09 00:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 19:45 Warszawa (WMI)
2019-10-16 22:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3899
2019-10-16 19:45 Warszawa (WMI)
2019-10-16 21:50 Mediolan (BGY)
Cena 151 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini