Loty z Kraków do Bergen od 209.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
289
23
24
169
25
26
119
27
28
29
149
30
31
159

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
149
23
24
119
25
26
239
27
28
29
239
30
31
119
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Bergen

Kraków Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-21 D8 359.00 zł
Warszawa Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-25 D8 349.00 zł
Katowice Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 149.00 zł
Warszawa Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-28 Wizz Air 139.00 zł
Szczecin Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 99.00 zł
Gdańsk Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 149.00 zł
Kraków Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-28 Wizz Air 209.00 zł

Tanie loty z Kraków do Norwegia

2022-08-02 - 2022-10-21 345.00
2022-08-02 - 2022-10-21 359.00
2022-08-02 - 2022-10-20 349.00
2022-08-01 - 2022-10-20 58.00
2022-08-02 - 2022-10-28 139.00
2022-08-02 - 2022-10-24 99.00
2022-08-02 - 2022-10-23 149.00
2022-08-02 - 2022-10-28 209.00
2022-08-02 - 2022-10-23 259.00

Informacje o lotach Kraków - Bergen.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-19 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bergen (BGO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2022-11-17 08:15 Kraków (KRK)
2022-11-17 10:35 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1029
2022-11-17 20:15 Kraków (KRK)
2022-11-17 22:35 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2022-11-20 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-20 10:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1028
2022-11-20 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-20 09:40 Kraków (KRK)
Cena 429 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2022-11-17 08:15 Kraków (KRK)
2022-11-17 10:35 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1029
2022-11-17 20:15 Kraków (KRK)
2022-11-17 22:35 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2022-11-21 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-22 00:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65042
2022-11-21 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-21 23:40 Kraków (KRK)
Cena 443 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2022-11-17 08:15 Kraków (KRK)
2022-11-17 10:35 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1029
2022-11-17 20:15 Kraków (KRK)
2022-11-17 22:35 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2022-11-25 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-26 00:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65042
2022-11-25 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-25 23:40 Kraków (KRK)
Cena 443 zł
Lot 4

Podróż z

Bergen

2022-11-13 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-13 09:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1028
2022-11-13 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-13 09:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-24 20:15 Kraków (KRK)
2022-11-24 23:35 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1029
2022-11-24 20:15 Kraków (KRK)
2022-11-24 22:35 Bergen (BGO)
Cena 467 zł
Lot 5

Podróż z

Bergen

2022-11-13 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-13 09:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1028
2022-11-13 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-13 09:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-25 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-25 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-25 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-25 20:45 Bergen (BGO)
Cena 469 zł
Lot 6

Podróż z

Bergen

2022-11-13 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-13 09:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1028
2022-11-13 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-13 09:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-23 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-23 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-23 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-23 20:45 Bergen (BGO)
Cena 469 zł
Lot 7

Podróż z

Bergen

2022-11-13 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-13 09:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1028
2022-11-13 07:20 Bergen (BGO)
2022-11-13 09:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-21 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-21 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-21 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-21 20:45 Bergen (BGO)
Cena 469 zł
Lot 8

Podróż z

Bergen

2022-11-16 09:20 Bergen (BGO)
2022-11-16 11:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65042
2022-11-16 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-16 23:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-25 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-25 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-25 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-25 20:45 Bergen (BGO)
Cena 476 zł
Lot 9

Podróż z

Bergen

2022-11-18 09:20 Bergen (BGO)
2022-11-18 11:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65042
2022-11-18 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-18 23:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-23 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-23 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-23 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-23 20:45 Bergen (BGO)
Cena 476 zł
Lot 10

Podróż z

Bergen

2022-11-16 09:20 Bergen (BGO)
2022-11-16 11:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65042
2022-11-16 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-16 23:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-21 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-21 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-21 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-21 20:45 Bergen (BGO)
Cena 476 zł
Lot 11

Podróż z

Bergen

2022-11-18 09:20 Bergen (BGO)
2022-11-18 11:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65042
2022-11-18 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-18 23:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-21 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-21 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-21 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-21 20:45 Bergen (BGO)
Cena 476 zł
Lot 12

Podróż z

Bergen

2022-11-14 09:20 Bergen (BGO)
2022-11-14 11:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65042
2022-11-14 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-14 23:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-25 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-25 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-25 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-25 20:45 Bergen (BGO)
Cena 476 zł
Lot 13

Podróż z

Bergen

2022-11-16 09:20 Bergen (BGO)
2022-11-16 11:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65042
2022-11-16 21:20 Bergen (BGO)
2022-11-16 23:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-23 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-23 21:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65041
2022-11-23 18:20 Kraków (KRK)
2022-11-23 20:45 Bergen (BGO)
Cena 476 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini