Loty z Gdańsk do Bergen od 109.00zł

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
339
23
24
25
26
389
27
28
29
249
30

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
339
23
24
25
26
569
27
28
29
479
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Czas na tanie loty z Gdańska do Bergen, norweskiego miasta, nazywanego bramą do fiordów, położonego w regionie Hordaland. Bezpośrednie loty z Gdańska udostępniają tanie linie Wizzair w sezonie wiosna – lato 2017 odbywają się pięć razy w tygodniu w wtorki, środy, czwartki,soboty i niedziele. Wylot z Gdańska o godz 14:35, lądowanie w Bergen o godz 16:25 na lotnisku Bergen - Flesland usytuowanym około 19 km od centrum miasta. Loty powrotne z Bergen do Gdańska również we wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele. Rezerwacja 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Bergen

Kraków Bergen od 2020-09-02 do 2020-10-19 D8 359.00 zł
Warszawa Bergen od 2020-09-02 do 2020-10-25 D8 349.00 zł
Katowice Bergen od 2020-09-02 do 2020-10-30 Wizz Air 99.00 zł
Warszawa Bergen od 2020-09-02 do 2020-10-24 Wizz Air 139.00 zł
Szczecin Bergen od 2020-09-02 do 2020-10-19 Wizz Air 69.00 zł
Gdańsk Bergen od 2020-09-02 do 2020-10-30 Wizz Air 109.00 zł
Kraków Bergen od 2020-09-02 do 2020-09-30 Wizz Air 99.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Norwegia

2020-09-02 - 2020-10-19 109.00
2020-09-02 - 2020-10-24 119.00
2020-09-02 - 2020-10-19 99.00
2020-09-02 - 2020-10-27 99.00
2020-09-02 - 2020-10-23 69.00
2020-09-04 - 2020-10-19 43.00
2020-09-02 - 2020-10-30 109.00
2020-09-02 - 2020-10-19 109.00
2020-09-02 - 2020-10-28 99.00
2020-09-02 - 2020-10-19 119.00
2020-09-02 - 2020-10-27 119.00

Informacje o lotach Gdańsk - Bergen.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-21 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Bergen (BGO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2020-12-11 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-11 08:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-11 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-11 08:15 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-12-16 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-16 17:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-16 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-16 16:45 Gdańsk (GDN)
Cena 447 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2020-12-13 03:10 Gdańsk (GDN)
2020-12-13 05:10 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-13 15:10 Gdańsk (GDN)
2020-12-13 17:10 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-12-16 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-16 17:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-16 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-16 16:45 Gdańsk (GDN)
Cena 481 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2020-12-14 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-14 08:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-14 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-14 08:15 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-12-16 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-16 17:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-16 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-16 16:45 Gdańsk (GDN)
Cena 481 zł
Lot 4

Podróż z

Bergen

2020-12-09 03:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 04:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-09 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 16:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-18 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 09:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-18 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 08:15 Bergen (BGO)
Cena 235 zł
Lot 5

Podróż z

Bergen

2020-12-09 03:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 04:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-09 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 16:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-21 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-21 09:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-21 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-21 08:15 Bergen (BGO)
Cena 235 zł
Lot 6

Podróż z

Bergen

2020-12-09 03:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 04:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-09 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 16:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-17 15:10 Gdańsk (GDN)
2020-12-17 18:10 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-17 15:10 Gdańsk (GDN)
2020-12-17 17:10 Bergen (BGO)
Cena 258 zł
Lot 7

Podróż z

Bergen

2020-12-09 03:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 04:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-09 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 16:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-20 15:10 Gdańsk (GDN)
2020-12-20 18:10 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-20 15:10 Gdańsk (GDN)
2020-12-20 17:10 Bergen (BGO)
Cena 258 zł
Lot 8

Podróż z

Bergen

2020-12-09 03:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 04:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-09 15:00 Bergen (BGO)
2020-12-09 16:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-16 12:25 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 15:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-16 12:25 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 14:25 Bergen (BGO)
Cena 258 zł
Lot 9

Podróż z

Bergen

2020-12-13 07:55 Bergen (BGO)
2020-12-13 09:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1030
2020-12-13 07:55 Bergen (BGO)
2020-12-13 09:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-21 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-21 09:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-21 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-21 08:15 Bergen (BGO)
Cena 268 zł
Lot 10

Podróż z

Bergen

2020-12-13 07:55 Bergen (BGO)
2020-12-13 09:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1030
2020-12-13 07:55 Bergen (BGO)
2020-12-13 09:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-18 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 09:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-18 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 08:15 Bergen (BGO)
Cena 268 zł
Lot 11

Podróż z

Bergen

2020-12-10 05:40 Bergen (BGO)
2020-12-10 07:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-10 17:40 Bergen (BGO)
2020-12-10 19:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-18 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 09:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-18 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 08:15 Bergen (BGO)
Cena 287 zł
Lot 12

Podróż z

Bergen

2020-12-10 05:40 Bergen (BGO)
2020-12-10 07:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61746
2020-12-10 17:40 Bergen (BGO)
2020-12-10 19:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-21 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-21 09:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-21 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-21 08:15 Bergen (BGO)
Cena 287 zł
Lot 13

Podróż z

Bergen

2020-12-13 07:55 Bergen (BGO)
2020-12-13 09:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Norwegian
DY1030
2020-12-13 07:55 Bergen (BGO)
2020-12-13 09:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-16 12:25 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 15:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61745
2020-12-16 12:25 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 14:25 Bergen (BGO)
Cena 291 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

5 opini
  • Miasto przecudne, zwłaszcza widoki, polecam szczerze!!!

    Miasto przecudne, zwłaszcza widoki, polecam szczerze!!!
  • Nie zawiodłam się, cudne miasto, aż żal wracać ale trzeba, na pewno jeszcze wrócę

    Nie zawiodłam się, cudne miasto, aż żal wracać ale trzeba, na pewno jeszcze wrócę
  • Zawsze ciagneło mnie w te strony, wiec super że są takie połączenie bezproblemowo, wsiadasz w Gdańsku wysiadasz w Bergen a jak sie jeszcze uda kupić tanio bilet to już w ogóle super

    Zawsze ciagneło mnie w te strony, wiec super że są takie połączenie bezproblemowo, wsiadasz w Gdańsku wysiadasz w Bergen a jak sie jeszcze uda kupić tanio bilet to już w ogóle super
  • Mnie nie ciągneło ale póki co tu pracy nie mam szans znaleźć a tam można i to dobrze płatna, jak ktoś chce pracować a nie obijać sie to może tam lecieć

    Mnie nie ciągneło ale póki co tu pracy nie mam szans znaleźć a tam można i to dobrze płatna, jak ktoś chce pracować a nie obijać sie to może tam lecieć
  • Z praca nie jest tam tak łatwo jak wcześniej ale jak można poświęcić więcej czasu na szukanie jej to można coś fajnego znaleźć, po za tym samo miasto jest warte zobaczenia , ja bardziej polecam w celach turystycznych tym bardziej ze Wizzair ma fajne ceny na ten lot

    Z praca nie jest tam tak łatwo jak wcześniej ale jak można poświęcić więcej czasu na szukanie jej to można coś fajnego znaleźć, po za tym samo miasto jest warte zobaczenia , ja bardziej polecam w celach turystycznych tym bardziej ze Wizzair ma fajne ceny na ten lot