Loty z Gdańsk do Dortmund od 96.00zł

Grudzień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
276
27
376
28
296
29
316
30
276
31
466

Grudzień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
246
27
376
28
376
29
376
30
226
31
166
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Zaplanuj swoja podróż z tanimi liniami Wizz Air do Niemiec. Tani przewoźnik Wizzair w sezonie wiosna - lato 2017 udostępnia bezpośrednie loty 7 razy w tygodniu, wyloty z Gdańska do Dortmundu, niemieckiego portu lotniczego położonego około 16km od centrum miasta w Zagłębiu Ruhry. Z usług tego lotniska korzystają zarówno regularne, jak i tanie linie lotnicze. Wylot z Gdańska o godzinie 06:15, planowane lądowanie w Dortmundzie o godzinie 07:50. Loty powrotne również siedem razy w tygodniu w godzinach 08:35 – 10:05. Zarezerwuj promocyjne loty do Niemiec online, bądź pod numerami infolinii.


Wszystkie loty do Dortmund

Kraków Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-30 Ryanair 48.00 zł
Warszawa Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 199.00 zł
Poznań Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-31 Wizz Air 229.00 zł
Szczytno Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-26 Wizz Air 96.00 zł
Gdańsk Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 96.00 zł
Katowice Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-30 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 76.00 zł
Katowice Dortmund od 2019-11-07 do 2020-10-17 Ryanair 99.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Niemcy

2019-11-05 - 2020-03-26 380.00
2019-11-05 - 2020-03-22 345.00
2014-10-10 - 2015-01-09 195.00
2019-11-05 - 2020-03-30 129.00
2019-11-05 - 2020-03-21 76.00
2019-11-05 - 2020-03-21 199.00
2019-11-05 - 2020-03-25 96.00
2019-11-05 - 2020-03-22 126.00
2019-11-05 - 2020-03-31 96.00

Informacje o lotach Gdańsk - Dortmund.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-09 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Dortmund (DTM).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2020-02-27 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-02-27 08:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-02-27 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-02-27 08:00 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2020-03-08 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-08 11:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-08 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-08 10:15 Gdańsk (GDN)
Cena 145 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2020-03-01 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-01 08:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-01 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-01 08:00 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2020-03-10 15:00 Dortmund (DTM)
2020-03-10 17:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-10 15:00 Dortmund (DTM)
2020-03-10 16:30 Gdańsk (GDN)
Cena 145 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2020-03-04 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-04 08:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-04 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-04 08:00 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2020-03-10 15:00 Dortmund (DTM)
2020-03-10 17:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-10 15:00 Dortmund (DTM)
2020-03-10 16:30 Gdańsk (GDN)
Cena 145 zł
Lot 4

Podróż z

Dortmund

2020-03-01 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-01 10:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-01 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-01 10:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-12 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-12 09:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-12 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-12 08:00 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 5

Podróż z

Dortmund

2020-03-04 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-04 10:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-04 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-04 10:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-11 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-11 09:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-11 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-11 08:00 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 6

Podróż z

Dortmund

2020-03-03 03:00 Dortmund (DTM)
2020-03-03 04:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-03 15:00 Dortmund (DTM)
2020-03-03 16:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-08 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-08 09:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-08 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-08 08:00 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 7

Podróż z

Dortmund

2020-03-01 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-01 10:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-01 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-01 10:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-05 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-05 09:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-05 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-05 08:00 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 8

Podróż z

Dortmund

2020-03-01 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-01 10:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-01 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-01 10:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-11 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-11 09:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-11 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-11 08:00 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 9

Podróż z

Dortmund

2020-03-05 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-05 10:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-05 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-05 10:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-12 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-12 09:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-12 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-12 08:00 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 10

Podróż z

Dortmund

2020-03-04 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-04 10:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-04 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-04 10:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-07 06:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-07 09:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-07 06:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-07 08:20 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 11

Podróż z

Dortmund

2020-03-03 03:00 Dortmund (DTM)
2020-03-03 04:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-03 15:00 Dortmund (DTM)
2020-03-03 16:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-07 06:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-07 09:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-07 06:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-07 08:20 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 12

Podróż z

Dortmund

2020-03-01 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-01 10:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-01 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-01 10:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-08 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-08 09:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-08 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-08 08:00 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł
Lot 13

Podróż z

Dortmund

2020-03-05 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-05 10:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61662
2020-03-05 08:45 Dortmund (DTM)
2020-03-05 10:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-11 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-11 09:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61661
2020-03-11 06:20 Gdańsk (GDN)
2020-03-11 08:00 Dortmund (DTM)
Cena 145 zł

Komentarze i oceny

4.86 / 5

7 opini
  • Wydaje mi sue że dawniej na Wizziar ceny były dużo niższe, choć i tak nie jest źle, w sumie jak by nie patrzeć to jest to obecnie najtańszy środek transportu na trasie Gdańsk- Dortmund, no chyba że ktoś jedzie zapakowanym samochodem i w 5 się zrzuca na paliwo

    Wydaje mi sue że dawniej na Wizziar ceny były dużo niższe, choć i tak nie jest źle, w sumie jak by nie patrzeć to jest to obecnie najtańszy środek transportu na trasie Gdańsk- Dortmund, no chyba że ktoś jedzie zapakowanym samochodem i w 5 się zrzuca na paliwo
  • Zdecydowanie tanie loty mają ogromny popyt. Większość moich znajomym (razem ze mną) lata do Dortmundu właśnie tanimi liniami. Najwygodniejsze połączenie, bezpośrednie, duży bagaż co zdecydowanie jest plusem tego lotu (aż 32kg) autokary mają tylko 25kg, czy to Was przekonuje :)

    Zdecydowanie tanie loty mają ogromny popyt. Większość moich znajomym (razem ze mną) lata do Dortmundu właśnie tanimi liniami. Najwygodniejsze połączenie, bezpośrednie, duży bagaż co zdecydowanie jest plusem tego lotu (aż 32kg) autokary mają tylko 25kg, czy to Was przekonuje :)
  • Jak ktoś chce taniej lecieć i bez przesiadek to polecam

    Jak ktoś chce taniej lecieć i bez przesiadek to polecam
  • Jeśli bedę szukać biletów na ten lot to napewno zacznę szukać dużo wcześniej, ostatnio dowiedziałem się że muszę lecieć 2 dni wcześniej i szybko kupić bilet, trochę kosztował, a jeśli można taniej kupić to czemu nie skorzystać

    Jeśli bedę szukać biletów na ten lot to napewno zacznę szukać dużo wcześniej, ostatnio dowiedziałem się że muszę lecieć 2 dni wcześniej i szybko kupić bilet, trochę kosztował, a jeśli można taniej kupić to czemu nie skorzystać
  • w moim wypadku przeważnie tez sprawdza się zasada że in wcześniej tym taniej, choć ostatnio kolega dokupił bilet tydzień przed lotem i zapłacił mniej niż ja 2 miesiące wcześniej

    w moim wypadku przeważnie tez sprawdza się zasada że in wcześniej tym taniej, choć ostatnio kolega dokupił bilet tydzień przed lotem i zapłacił mniej niż ja 2 miesiące wcześniej
  • Jak można kupić wcześniej to warto, po c o zwlekac i przepłacać

    Jak można kupić wcześniej to warto, po c o zwlekac i przepłacać